ЦСКА 1948 успя да вземе поредна победа по време на предсезонната си подготовка, надделявайки с 3:0 срещу състава на Локомотив София. Мики Орачев си отбеляза автогол в 36-а минута. Алекс Колев покачи на 2:0 две минути преди края на полувремето. Стоян Стоичков направи 3:0 в 61-а минута. Като цяло Локо София така и не създаде кой знае какви положения в двубоя.

29 снимки

В първите минути на мача "червените" започнаха с висока преса, но не успяха да създадат голям шанс.

В 9-ата минута можеше да се стигне до много куриозен автогол във вратата на ЦСКА 1948. Реян Даскалов върна топката остро към Генадий Ганев, но за негова радост кълбото профуча на сантиметри от левия страничен стълб.

В 15-а минута Лазар Марин пробва мерника си отдалеч, но много неточно. В 25-а минута Реян Даскалов получи отлично центриране отляво, но Дамян Дамянов изби с акробатична намеса.

В 36-а минута, все пак, възпитаниците на Любо Пенев откриха. След поредната флангова атака отляво топката беше центрирана успоредно на гол линията, а в опита си да изчисти Мики Орачев си отбеляза автогол.

В 43-а минута ЦСКА 1948 удвои аванса си. След пробив на Октавио отдясно той качи топката на главата на Колев, който не прости на Дамянов за 2:0.

През втората част "железничарите" видяха как техен гол бива отменен заради засада, а в 61-а минута младият Стоян Стоичков прониза вратата на Локо за трети път след хубав индивидуален рейт.

В 80-ата минута Джонатан Перейра получи кълбото на добра стрелкова позиция, но ударът му премина над целта. Към края играчите на Локо София пробваха няколко удара отдалеч, но така и не намериха мрежата на "червените".

ЦСКА 1948 - Локомотив София 3:0

1:0 - Мики Орачев (36, автогол)

2:0 - Алекс Колев (43)

3:0 - Стоян Стоичков (61)

ЦСКА 1948: Генадий Ганев, Александър Александров, Ангел Лясков, Лазар Марин, Джонатан Перейра, Реян Даскалов, Октавио, Карлос Охене, Марио Топузов, Георги Русев, Александър Колев

Треньор: Любослав Пенев

Локомотив София: Дамян Дамянов, Ивайло Найденов, Лука Иванов, Алан Диас, Мики Орачев, Симеон Славчев, Божидар Кацаров, Валентин Николов, Карлос Франса, Християн Чипев, Димитър Митков

Треньор: Станислав Генчев