ЦСКА 1948 и Динамо Киев завършиха 2:2 в проверка играна в Турция. Динамо откри резултата с попадение на Циганков в 32-ата минута. В 42-ата минута Наумов спаси дузпа бита от Буялски. В 46-ата минута Марио Топузов възстанови равенството. В 62-ата минута от дузпа Де Пеня отново изведе Динамо напред в резултата. ЦСКА 1948 възстанови отново равенството с попадение на Бастунов в 82-ата минута на двубоя.

ЦСКА 1948
8 снимки

В 3-ата минута Динамо организира опасна атака, Караваев намери добре Циганков, който не успя да отиграе добре топката, тя попадна във Ванат, но и той не намери целта. Българите отвърнаха с центриране към наказателното поле на киевчани в 7-ата минута, но Нещерет улови топката.

Две минути по-късно Марио Топузов се оказа на голова позиция, но ударът му нямаше необходимата точност и сила, а топката излезе в аут.

Добрата преса на ЦСКА 1948 не позволяваше на играчите на съперника да създават сериозни опасности пред Наумов, което принуди в 19-ата минута Андриевски да стреля от далечно разстояние, а топката мина на сантиметри от дясната греда на Наумов.

В 30-ата минута Русев открадна една топка от центъра на терена, напредна добре, опита да потърси Камбуров в наказателното поле, но бранител на Динамо се справи с опасността. Тимът от Киев откри резултата, след като Ванат се пребори за една топка, тя попадна в Циганков, който преодоля съпротивата на Наумов и вкара топката в мрежата. Малко по-късно и Караваев беше на голова позиция, но пропусна.

Георги Русев опита да надиграе един на един Забарний в наказателното поле на Динамо, но не сполучи в 40-ата минута. В ответната атака Динамо получи правото да изпълни дузпа, след като Петров фаулира в наказателното поле Циганков. Буялски застана зад топката, но Наумов изби, а след това спаси и добавката на Дуелунд.

Ванат пропусна да реализира втори гол във вратата на ЦСКА 1948, след като почни на празна врата прати топката встрани от нея.

В 46-ата минута Марио Топузов от няколко метра съумя да възстанови равенството с първата атака на българския тим за втората част. Той отбеляза и победното попадение за тима в последната контрола срещу северномакенодския Македония Гьорче Петров.

През втората част за Динамо в игра се появи почти изцяло нов състав - Бущан, Кендзира, Попов, Шабанов, Сидклей, Сидорчук, Андриевски, Леднев, Родригес, Де Пеня, Супряга

В 50-ата минута отново добра атака за българския тим позволи на Русев и Марин да се опитат да вкарат втори гол, но това не се получи. Динамо отвърна с две опасности създадени от Андриевски. Четири минути по-късно Камбуров отправи опасен удар, но Бущан се намеси добре.

В 62-ата минута от дузпа Де Пеня отново изведе Динамо напред в резултата, след като съдията прецени, че има нарушение срещу Леднев в наказателното поле на българския тим. Две минути по-късно Камбуров от пряк свободен удар от около 20 метра стреля опасно, но Бущан се намеси с вещина и спаси удара. В 70-ата минута Серкан Юсеин отправи удар от границата на наказателното поле, но отново вратарят на Динамо се справи с положението. В 82-ата минута се стигна до ново равенство, след като Бастунов съумя да преодоля съпротивата на Бущан.

В крайна сметка резултатът се запази непроменен и срещата завърши 2:2.

В последната си проверка преди този двубой българите победиха Македония Гьорче Петров с 1:0.

ЦСКА 1948 - Динамо Киев 2:2
голмайстори: 0:1 Циганков (32), 1:1 Топузов (46), 1:2 Де Пеня (62-дузпа), 2:2 Бастунов (82)