ЦСКА 1948 победи Шкендия Тетово с 2:0 в последната си контрола по време на лагера в Турция. Точни за успеха на "червените" бяха Ангел Бастунов в 3-ата минута и Лазар Марин в 82-ата минута. Възпитаниците на Тодор Янчев изигра много силно първо полувреме, в което пропуснаха още няколко добри възможности за гол.

Срещата започна много силно за "червените", които поведоха още в 3-ата минута. Георги Русев намери Радослав Кирилов отляво, който центрира в наказателното поле, където Ангел Бастунов беше оставен непокрит и насочи с глава в левия ъгъл. В 12-ата минута столичани организираха нова добра атака. Кирилов получи отляво, нагласи си топката и потърси далечния ъгъл от около 15 метра, но стреля покрай вратата.

В 22-ата минута пред Алекс Колев се откри отлична възможност за втори гол. Нападателят обаче не успя да отправи опасен удар от 7-8 метра и не затрудни Захов. ЦСКА 1948 продължи да бъде по-добрият отбор, като търсеше удвояване на аванса си. В 30-ата минута Русев отправи коварен удар от около 25 метра. Топката тупна пред вратаря, а заради силния вятър промени и траекторията си, а Захов успя да избие с гърди в корнер. След неговото изпълнение удар на Русев беше избит от голлинията.

В 32-ата минута Кирилов проби отляво и пусна пас в наказателното поле, където Колев остави топката за Бастунов, но ударът на нападателя беше слаб и Захов улови.

Първата по-добра възможност през втората част беше на сметката на Шкендия. Хасани подаде към Наско Милев, а българският нападател отправи удар от около 12-13 метра, но Генадий Ганев се справи. В 58-ата минута удар на Хасани от далечна дистанция мина над вратата.

В 69-ата минута Чочев пусна пас зад отбраната на Шкендия за Джонатан, но бразилецът беше изпреварен от противниковия вратар. Три минути по-късно Кирилов пусна остър успореден пас за Бастунов, който беше изпреварен в последния момент от защитник на северномакедонците преди да засече във вратата.

ЦСКА 1948 стигна до втори гол в 82-ата минута. Карагарен центрира от корнер, на далечната греда Октавио върна към Марин, който отблизо вкара за 2:0.

ЦСКА 1948 - Шкендия 2:0

1:0 Ангел Бастунов (3)

2:0 Лазар Марин (82)

ЦСКА 1948: Наумов, Джонатан, Елитон, Петров, Лясков, Чочев, Кирилов, Умарбаев, Бастунов, Русев, Колев

Резерви: Ганев, Александров, Марин, Бидунга, Вакадинов, Даскалов, Охене, Топузов, Октавио, Сердюк, Карагарен, Педриньо

Шкендия: 1. Костадин Захов, 4. Егзон Бейтулай, 5. Клисман Кейк, 7. Ерналд Чинари, 8. Енур Тотре, 10. Феран Хасани, 11. Методи Максимов, 14. Люпчо Дориев, 16. Мевиан Мурати, 18. Решат Рамадани, 22. Бруно Дита.