Вратарят на ЦСКА 1948 Даниел Наумов пропусна тренировъчните занимания на тима и през вчерашния ден. Участието му в гостуването на ЦСКА става все по-малко вероятно. Двубоят на "Българска армия" е в събота, 3-и юни, от 18:00 часа.

Срещата е от изключителна важност и за двата отбора, тъй като ЦСКА продължава борбата за титлата и влиза в мача с една точка пред Лудогорец. Такава е и преднината на ЦСКА 1948 пред четвъртия Левски в битката за бронза и директно участие в Лигата на конференциите.

Наумов получи контузия в глезена по време на домакинството на Лудогорец, завършило 2:2. На него му бе оказана лекарска помощ, но той не успя да продължи и в 66-ата минута бе заменен от Генадий Ганев. Даниел Наумов пропусна всички занимания на ЦСКА 1948 от началото на седмицата. Това означава, че шансовете да пази в мача на "Армията" са малки.