ЦСКА 1948 победи тима на Спартак Варна с 5:0 в приятелска футболна среща в Банско, част от подготовката на двата състава за новия сезон в българската Първа лига.

Контролата бе неофициален дебют за новия старши треньор на ЦСКА 1948 Любослав Пенев, чийто тим поведе в 17-ата минута след попадение на Георги Русев. Александър Колев подаде към Русев, който бе точен за 1:0.

Именно Колев покачи на 2:0 в 22-ата минута след удар с глава, възползвайки се от добър пас на Георги Русев. До почивката Стоян Стоичков със силен шут направи резултата 3:0 в 34-ата минута.

Александър Колев реализира хеттрик в срещата, вкарвайки четвърти и петия гол за ЦСКА 1948 в рамките на 8 минути през второто полувреме. Той се разписа в 51-ата и 59-ата минута, оформяйки крайното 4:0 за състава от София.