Отборът на Монтана приема ЦСКА 1948 в откриващ мач от 18-ия кръг на efbet Лига.

Двубоят на „Огоста“ е в петък от 17:30 часа и ще можете да го гледате пряко по DIEMA SPORT, както и да следите случващото се минута по минута с Gong.bg.

В лагера на гостите са в серия от 9 поредни мача без победа в първенството. Освен това, монтанци продадоха и Билал Бари, което означава, че в нападение остава единствено Росен Кръстев. Съставът взе едва 3 точки от отбори в Топ 6.

Добрата новина за Атанас Атанасов е, че Давид Кики се връща след наказание.

В проивниковия лагер се надяват да подобрят статистиката си като гост, след като съставът е спечелил само 1 от осемте си гостувания през сезона и има отбелязани 4 гола във визити.

Хубавото за ЦСКА 1948 е, че Васил Шопов се връща след наказание, а Ивайло Чочев е възстановен от контузията си.