ЦСКА 1948 и Апоел Никозия не успяха да намерят пътя към гола, завършвайки при резултат 0:0 в последната контрола за "червените" от предсезонната подготовка. Момчетата на Любо Пенев удариха греда през втората част, но хиксът, в крайна сметка, беше закономерен.

53 снимки

Мачът започна с шанс за домакините още в третата минута. Георги Русев беше изведен в наказателното поле, но опасното му подаване не беше засечено от нито един играч в "червено" в наказателното поле.

Няколко минути по-късно Симеон Петров падна на тревата след тежък сблъсък с противников играч, но в крайна сметка успя да продължи двубоя.

В 16-а минута Карлос Охене пробва удар от дистанция, който обаче беше блокиран в ъглов удар.

6 снимки

В 29-ата минута на мача Даниел Наумов трябваше да се намесва, след като Канте Диавара излезе сам срещу него. Вратарят се оказа на по-добра позиция и спаси. В 33-та минута Октавио стреля с глава, но стражът на Апоел се справи.

Джонатан също пробва късмета си в 38-а минута, но неточно. През втората част темпото по никакъв начин не се вдигна, а головите положения намаляха допълнително. В 69-а минута Старгос открадна топката по крилото и стреля в близкия ъгъл на Наумов, който се намеси без проблеми.

В 72-та минута дойде и най-чистият шанс за домакините. След центриране отляво на Стоичков централният бранител Цонков се оказа на чиста позиция, но ударът му срещна горната греда на вратата на Апоел.

В следващите минути последваха поредица от блокирани изстрели, без някой да може да регистрира сериозни положения. В 84-а минута Вит Белец се наложи да се намесва при удар на Енрике Рафаел.

ЦСКА 1948 - Апоел Никозия 0:0

Ето и съставите:

ЦСКА 1948: Наумов, Перейра, Марин, Петров, Александров, Охене, Чочев, Октавио, Русев, Топузов, Колев;

Апоел Никозия: Белек, 2. Каро, 23. Еселинк, 6. Даушвили, 8. Соуза (К), 14. Чебаке, Далсио, 21. Теодору, 33. Диавара, 42. Уилър, 89. Куцакос