ЦСКА 1948 завърши при резултат 1:1 срещу Олександрия в поредна контрола "червените" преди старта на efbet Лига. Серкан Юсеин си отбеляза автогол, за да изведе украинския тим напред в 44-та минута, а Александър Александров изравни в 73-та минута. Срещата като цяло не премина в особено високо темпо, като за състава на Красимир Балъков се получиха някои неприятни контузии, в това число на Георги Русев и Серкан Юсеин.

Българският отбор създаде добро нападение след две минути игра, а Георги Русев обстрелва украинската врата, но опитът му не затрудни вратаря Панкив.

В десетата минута „червените” бяха много близо да открият резултата в срещата. Марио Топузов стреля от границата на наказателното поле, а топката рикошира в крак на бранител на Олександрия, но продължи към вратата на Панкив. За негово щастие обаче тя се отклони в десния му страничен стълб и последва корнер, след който отбраната на Олександрия се справи.

В 23-та минута Димитър Пиргов се извиси най-високо при статично положение, но в същото време наруши правилата срещу съперников бранител. В тези минути обаче събитията на терена се развиваха твърде бавно и твърде статично, за да се видят повече положения.

До края на полувремето Олександрия изпълни няколко статични положения, които не представляваха проблем за Димитър Тодоров на вратата на българския тим.

В 44-та минута, все пак, се стигна и до попадение в полза на Олександрия. След груба грешка при изнасянето на топката на българския тим, кълбото беше загубено в собствената третина, а след разбъркване Серкан Юсеин си отбеляза автогол за 0:1.

В началото на втората част в състава на ЦСКА 1948 Георги Русев и Серкан Юсеин трябваше да напуснат принудително поради контузии.

В 73-та минута паритетът в резултата беше възстановен. След хубав индивидуален рейт на Александър Александров, десният бек реши да пробва шут отдалеч и разстреля стража на Олександрия за 1:1. До края на срещата нови попадения не паднага и така беше оформено крайното 1:1.

Стартови състави:

ЦСКА 1948: Тодоров – А. Александров, Пиргов, Петров, Лясков – Чочев, Серкан, Русев – Топузов, Д. Александров, А. Бастунов

Треньор: Красимир Петров

Олександрия: Панкив, Бондаренко, Мелник, Дубра, Пашаев, Вантух, Ковалец, Банада, Гричишкин, Третяков, Ситало

Стадион: "Голд Сити"