Славия победи с 3:2 ЦСКА 1948 в приятелски мач, игран в Разлог.

Воденият от треньора Златомир Загорчич състав поведе в резултата в 14-ата минута чрез Питър Макрилос, който вкара от наказателното поле след подаване на Калоян Кръстев.

В 36-ата минута Кръстев пропусна да реализира второ попадение в полза на "белите". Само две минути след това ЦСКА 1948 изравни чрез Минков след грешка в защитата на Славия.

Антон Узунов
28 снимки

В 59-ата минута Александър Златков се разписа за 2:1 с удар от границата на наказателното поле и рикошет, който излъга вратаря Тодоров.

Девет минути по-късно новото попълнение на "белите" Тони Тасев реализира за 3:1 на празна врата след подаване на Златков.

Георги Русев направи поражението на "червените" по-почетно с попадението си пет минути преди изтичане на редовното време на срещата.