ЦСКА 1948 се разправи с Дреновец в мач от първия кръг в турнира за Купата на България и спечели с убедителното 6:0.

Още в 8-ата минута на срещата Ангел Бастунов откри резултата в полза на гостите от София. Пет минути по-късно автогол на играч от отбора на Дреновец направи резултата 2:0. До почивката резултатът набъбна още повече. В 17-ата минута Васил Шопов направи резултата класически.

В 25-ата минута Ангел Бастунов направи резултата 4:0 с втория си гол в мача. С премерен удар отблизо прониза вратата на домакините, а асистенцията дойде от Васил Шопов. Андон Гущеров увеличи преднината на 5:0 с гол от дузпа в края на полувремето, която беше отсъдена за нарушение срещу Марио Топузов в наказателното поле на домакините. Крайният резултат беше оформен от Денислав Александров, който се разписа в 88-ата минута на срещата.

Така ЦСКА 1948 продължава към втория кръг в турнира.