Наставникът на ЦСКА - Стамен Белчев се извини на феновете на „червените” за загубата с 0:2 от ЦСКА 1948 в баража за класиране в Европа.

Мачът на стадион „Васил Левски” бе прекъснат за близо двадесет минути, след като привържениците на „червените” нахлуха на терена.

„Разочарованието от резултата е голямо. Изобщо то резултатите през сезона. Искам д а се извиня на феновете, че не успяхме да се класираме за Европа и да изпълним целта. Не искам да коментирам друго. Феновете са прави да негодуват и недоволстват. Това, което показваме не е нормално, за което искам да се извиня”, каза Белчев.

„През първото полувреме имахме инициативата, но нямахме голови положения. Достигахме до наказателното поле и там се губеше връзката. Отборът на противника разгадаваше нашите действия. През второто полувреме рискувахме, но индивидуалните грешки ни лишиха да се поздравим с успех.

Очаквахме противникът да играе по този начин. Особено след втория гол отборът на гостите имаха ситуации и това бе най-малкото, с което се отървахме. Утре ще има яснота за бъдещето ми”, каза още той.