ЦСКА 1948 надви Рапид Букурещ с 2:0 в последната си контролна среща подготвителния лагер на тима в Турция. Борис Тютюков откри резултата в 23-ата минута и изведе тима напред, а Андон Гущеров удвои в 70-ата минута.

По време на подготовката си в Белек ЦСКА 1948 изигра четири контролни срещи, в които постигна три успеха и едно равенство.

В 17-ата минута Янко Сандански застана на пътя на топката и блокира опасен удар към вратата на Наумов от страна на играч на Рапид.

В 23-ата минута ЦСКА 1948 поведе с гол на Борис Тютюков, възползвал се от грешка в защитата на румънците. Халфът засече от въздуха изчистена топка с глава на защитник, с което даде преднина на столичани. В 34-ата минута Даниел Наумов плонжира, за да парира опасен удар, насочен в горния десен ъгъл на неговата врата.

Второто полувреме започна с добра възможност за ЦСКА 1948 да удвои предината си. В 52-ата минута Милко Георгиев качи топката на главата на Борис Тютюков, който стреля с глава, но покрай десния страничен стълб.

В 58-ата минута Андон Гущеров стреля директно от фаул, но стражът Татару успя да избие в корнер топката, което беше насочена точно под горната греда. В 66-ата минута Милко Георгиев направи сериозен пропуск пред противниковата врата. Полузащитникът прати топката над вратата от границата на вратарското поле.

Андон Гущеров удвои преднината на ЦСКА 1948 в 70-ата минута. Голмайсторът на тима беше изведен зад гърба на защитата на Рапид и с безпощаден удар не остави никакви шансове на стража Татару.

В 80-ата минута Даниел Наумов се отчете с ново добро спасяване. Вратарят показа страхотен рефлекс след удар от фаул, който бе насочен в горния ляв ъгъл.