ЦСКА 1948 се подхлъзна в домакинството на Лудогорец 2, завършвайки 2:2 в последен мач от 16-ия кръг във Втора лига. Третата грешна стъпка от началото на сезона отдалечи "армейците" на 3 точки от лидера Септември. Отборът има и две загуби - от Литекс и Кариана.

Отборът на ЦСКА 1948 може да е доволен от точката, защото губеше с два гола до 90-ата минута. Драмата на Националния стадион "Васил Левски"  бе пълна, след като домакините изравниха с две късни попадения на Тютюков (90) и Василев (90 +2).

Лудогорец 2 поведе с 2:0 с голове на Методи Стефанов (57) и Иван Йорданов (61). "Червените" натискаха, но не успяваха да пробият вратаря Владислав Стоянов, който се завърна в игра преди два кръга след 2 г. и 8 месеца лечение. Направи го Борис Тютюков в последната минута, а дълбоко в добавеното време Венцислав Василев измъкна точката с гол-шедьовър в паяжината на Стоянов, който изигра страхотен мач.

В другия късен мач за деня Хебър записа труден успех у дома с 1:0 срещу Ботев Гълъбово. Гола отбеляза юношата на Левски Тодор Чаворски в 61-ата минута.