Дубълът на ЦСКА 1948 спечели първата си точка от началото на сезона във Втора лига, завършвайки 1:1 като домакини на Беласица Петрич. Гола за "червените" вкара Марто Бойчев, който е внук на легендата на Левски - Михаил Вълчев. 16-годишният талант се разписа четвърт час преди края с удар от дистанция. Този сезон той има 3 мача във Втора лига и два в елита като титуляр, записа и 23 минути в реванша с кипърския Пафос от Лигата на конференциите.

Гостите от Петрич поведоха още в 12-ата минута чрез Аспарух Смилков, който бе изведен сам срещу дебютиращия на вратата на ЦСКА 1948 Алекс Божев и не сгреши.

"Червените", водени от бившия национал Иван Иванов, продължават да заемат последното място в класирането с едва 1 точка след първите шест кръга. Пред тях пък е дубълът на ЦСКА с 4 пункта.