Твърдо 1 за говедовъдите от Острова.
Моля Десподов да уточни за коя точно подкрепа говори, за петнайсетте хиляди на стадиона, за половиния милион, който заспа пред телевизорите още на полувремето или за милионите, които изобщо не включиха телевизорите си? Българският футбол е напълно загубена кауза и ще е така, докато не настъпят генерални промени сред обществото и в държавата. Последното е процес, който би отнел поне няколко десетилетия и то при положение, че се върви последователно в правилната посока. Така че, стига с тия въздухарски приказки , едни и същи от двайсет години насам. Играйте си допотопния футбол, мерете се с Люксембург и Малта и мълчете.
Българинът е безспорно доказан некадърник. Колкото и пари и време да му дадеш пак няма да я свърши никаква. Едно нещо не е направил и не може да направи като хората
Наште са толкова некадърни, че и целият свят да им прави подаръци, пак ще са на опашката.
Сиреч, тия леваци иначе са безупречни и бият наред, но видиш ли, има и такива мачове. Некадърна сган - от управниците, през треньорите та до псевдофутболистите.
На когото му е ясно, че не ставаме за нищо, си го знае отдавна. А на който продължава да вярва в Дядо Мраз, колкото и каквото да му казваш, ще продължи да си е все същия балък.
В условията на дефицит на смисленост и крайна девалвация на ценностите за българина селското дерби с Люксембург е като събитието на годината.
@Pragmatichen Тото е, да. 31, 11, 16, 29, 14 - номерата на голмайсторите в хронологичен ред, иди ги пусни тия числа и ще удариш "петица".
Нека назовем нещата с истинските им имена: Асен Миланов, Симеон Христов. Е, щом без тия не може, нека Спартак си играе в селските групи. Със селяндури- на село!
Чорбари и говеда ядат бой-безценно! Томаш и Генчев са пълни измисленяци.
@kakasia Ти на това дето се играе с топка по българските терени футбол ли му викаш?
....а в тая лабораторна измислица, наречена лудогорец, дори няма и нищо българско.
Само кръгъл глупак може да се вълнува от отдавна умрелия български футбол. И моля да се разграничава формалното следене на фактите от истинското вживяване в тях.
Коментарът беше изтрит. Моля, спазвай правилата
Уау, шок, скандал...сигурният признак за умствено безсилие. Уау...вие нечленоразделни примитиви ли сте или нещо друго от света на едноклетъчните???
Класически роден сюжет за който заслуга имат всички страни в конфликта. Още с новината за назначаването за треньор на тоя измисленяк стана ясно, че това е крайно неприемливо за масата фенове и това трябваше да бъде предвидено още при вземането на едно такова решение. И ако не вчера, то утре щеше да се случи пак същото. Нищо ново под слънцето.
Честито на тая лабораторна измислица с вкус на чисто българско - Лудогорец.
@djdo Обяснявай, обяснявай, щом си толкова учен.
Истински български отбор, без нито един българин в титулярния състав.
На тоя винаги му е липсвало само едно - червения нос на клоун.
Пулевите отдавна си уреждат мачове само за да пълнят джобовете, няма лошо, но не ми представяйте тоя и брат му за някакви величия, каквито не са били и няма да бъдат.
90% от т.нар. днешни звезди са точно като тоя мухльо, меркантилни боклуци. Бил вкарал 50-100-200 гола, голям уй. Нямаш ли морал, не си ли пример в най-положителния смисъл, нищо не си.
35 години демокрация, 35 години разцвет на родния футбол.
И гнусни говеда и противни свине още дълго ще сте в миманса, па ако ще и да си съдерете гъзовете. 45 години, хрантутници противни, ви покровителстваше ЦК на БКП, сега същото това време ще си го върнете до последния час. Можете ли да смятате, миризливи софийски въшкари? Още поне 10 години ще духате супата, а за после....Господ още не е помислил.
И гнусни говеда и противни сеине още дълго ще сте в миманса, па ако ще и да си съдерете гъзовете. 45 години, хрантутници противни, ви покровителстваше ЦК на БКП, сега същото това време ще си го върнете до последния час. Можете ли да смятате, миризливи софийски въшкари? Още поне 10 години ще духате супата, а за после....Господ още не е помислил.
*глупости
Пенчо изприказва ли си дежурните глучости? Работим, надграждаме, вървим в правилната посока, ще дойдат и головете и победите, доволен съм от футболистите.
Бе важното е, че хасковският каун и сръбският му коУега са пели "луда по тебе", друго нази у бугарско не ни интересува.
Бе важното е, че хасковският каун и сръбският му коУега са пели "луда по тебе", друго нази у бугарско не ни интересува.
Ми 'убаво си напра'ил , следващият път се прибери за концерт на Камелия.