Старши треньорът на ЦСКА - Нестор Ел Маестро бе доволен след победата на ЦСКА над ЦСКА 1948 с 2:1.

"Във футбола трябва да си готов за всичко. Очаквах тежък двубой, но се надявах да спечелим по-лесно. Все пак съм на мнение, че победихме заслужено.

Такъв успех, с гол в последната минута е много специален. За клуба това е важен мач и усещането е съвсем различно.

Изиграхме странно първо полувреме. Направихме няколко предни грешки в една и съща ситуация и инкасирахме гол. Това е недопустимо на това ниво. От друга страна създадохме две ситуации, в които трябваше да вкараме, но не го направихме.

Аз съм позитивно настроен, имаме собствен стил и идентичност. Стараем да се подобряваме за всеки следващ мач."

Наставникът коментира и контузията на Тобиас Хайнц.

"Той има болки в областа на глезена, но за сега нямаме повече информация."